У Підгайцівській сільській раді виділили кілька мільйонів на заміну даху. ФОТО у ліцеї

Дата: 08.02.2023 13:52

7 мільйонів гривень запланували витратити цьогоріч на капітальний ремонт даху 2-х поверхової частини будівлі Підгайцівського ліцею.

Рішення про виділення коштів місцевого бюджету для цих потреб прийняли під час останнього засідання депутати Підгайцівської сільської ради.

Про це повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук.

З його слів, найбільша сільська школа Волині довгий час потребувала утеплення фасаду та заміни даху, який протікав і волога руйнувала стелі в окремих корпусах. До війни встигли замінити дах та утеплити чотириповерховий корпус школи. Щодо утеплення та заміни покрівлі на інших корпусах, вже була готова проектно-кошторисна документація, однак війна зруйнувала плани щодо завершення ремонту усього освітнього закладу. Тож у цьому році посадовці вирішили розпочати роботи із заміни даху на двоповерховому корпусі.

Наприкінці 2022 року будівельники утеплили та замінили покрівлю над корпусом, де знаходиться спортивна зала. Зараз, кажуть у школі, стало тепліше навіть у кабінетах. Зникла вологість на стінах від підтікань.