Гвардія наступу: долучайся до бригад добровольців

Дата: 03.02.2023 11:27

На території громади розпочинається національна кампанія рекрутингу #Гвардія наступу.

Країна, в якій навіть діти роблять свій внесок у перемогу, ніколи не буде підкорена ворогами.

Російська армія планувала за лічені дні захопити Україну, але зустріла шалений опір не лише з боку Збройних сил України, але й зі сторони цивільного населення, яке героїчно протистояло загарбникам.

І зараз Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Але для виконання цього надскладного завдання необхідна допомога кожного жителя, який готовий взяти до рук зброю.

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Їх завдання – посилити Збройні сили України під час майбутнього наступу. Українці, які прагнуть наблизити нашу Перемогу та якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, закликають вступати до лав нових підрозділів.

Формування нових бригад вже почалося, і їх кістяк складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту.

Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високо мотивованих патріотів України.

Це жодним чином не мобілізація, а добровільний вибір кожного. Людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби:

✔️стабільну високу оплату з додатковими винагородами;

✔️безоплатну меддопомгу,

✔️страхування та інші соціальні гарантії;

✔️можливість захищати Україну від ворога у складі найпрофесійніших бригад;

✔️досвід та професію.

Як долучитися?

· зверніться до ЦНАПу або заповніть анкету на сайті storm.mvs.gov.ua;

· оберіть бригаду, до якої хочете долучитися;

· надайте необхідний перелік документів;

· пройдіть тестування та готуйтесь захищати Україну.

Долучайся до “Гвардії наступу”! Стань тим, хто звільнить Україну!