Стало відомо, хто переміг в Обласній акції «Україна – це ми!». ВІДЕО. ФОТО

Дата: 06.02.2023 16:25

У "Волинському обласному центрі національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради розглянули 215 робіт від учнів і студентів закладів освіти, які брали участь у конкурсі "Україна це ми".

Переможцем в номінації "Україна в об'єктиві туриста" у рубриці кращий слайд фільм у молодшій віковій категорії став Поліщук Андрій, учень Борохівської гімназії з роботою "Володимир Лучко - герой зі сталі", керівник Світлана Власюк.

Робота Андрія була визнана однією з кращих серед 32 поданих у цій рубриці.

А в рубриці "Краща фотографія", "Пейзаж" призове 3 місце здобула Рижко Ліна, учениця Борохівської гімназії Підгайцівської сільської ради (керівник Світлана Власюк).

Витвори, представлені на акцію мали національно-патріотичне спрямування.

Тож дякуємо всім учасникам конкурсу за вашу активну громадянську позицію. Бажаємо творчих успіхів та нових досягнень у Мирній Україні!