Шестеро вчителів Підгайцівського ліцею переймали закордонний досвід створення безпечного освітнього середовища в складних умовах війни

Дата: 06.02.2023 16:02

«Викладання та навчання у важкі часи» - тематика навчального курсу, який засвоїли у Кракові, Варшаві, Закопане вчителі англійської мови Підгайцівського ліцею.

Семеню Катерина, Романюк Іванна, Ковальчук Юлія, Оліченко Наталія, Ліщук Юлія, та Давидюк Вікторія дізналися про можливість підвищити свою кваліфікацію у Польщі від Бритнської ради на сторінці Центру професійноного розвитку педагогічних працівників Підгйцівської сільської ради та подали анкети для участі.

Педагоги з різних куточків України приїхали до Польщі заради професійного розвитку у складний час та навчилися як покращити освітнє середовище для дітей в умовах війни, зробити його більш безпечним та допомогти учням не лише практично освоювати предмет, а й психологічно їх підтримати.

Оліченко Наталія розповіла, шо вчителі-учасники мали можливість поділитися своїм досвідом, успіхами та проблемами, а також дізнатися:
✔️ як створити чутливе до травм навчальне середовище;
✔️ як керувати складною поведінкою учнів;
✔️ як зробити клас безпечнішим для учнів.

"Навчання відбувалося під пильним керівництвом досвідчених фахівців Британської Ради, а також трьох експертів з Великої Британії, Румунії та України.", - поділилася педагогиня.

"Ми надзвичайно радіємо, коли наші вчителі використовують можливості, щоб вдосконалюватись та адаптуватись до складних умов війни. Тим самим, вони підтримують наше молоде покоління та підвищують рівень мотивації продуктивної роботи в освітньому середовищі", - прокоментувала директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Зінкевич.