Учні з Підгайцівської громади – кращі знавці історії в області

Дата: 03.02.2023 15:55

Учениця Липинського ліцею Підгайцівської сільської ради Мачек Златослава здобула почесне І місце у ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед 17 найкращих знавців цієї галузі знань у 8 класах.

А школярка Піддубцівського ліцею Василевська Софія стала призеркою серед 9-класників, здобувши почесне 3 місце серед 20 учасників третього туру олімпіади своєї вікової категорії.

Вітаємо переможців та їх наставників: педагогиню Липинського ліцею Підгайцівської сільської ради - Романюк Майю Євгеніївну з перемогою та Бєлову Марію Анатоліївну - педагогиню Піддубцівського ліцею з почесним 3 місцем. Бажаємо успіхів у нових стартах та починаннях.

"Сьогодні радіємо здобуткам наших учнів та педагогів! Це наша гордість, надія і майбутнє! Результати олімпіади доводять, що у самостійне життя вирушать молоді люди, які знають історію своєї Батьківщини, впевнені у своїх силах громадяни України!",- розповіла начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Жанна Скороход.