У Лищі укриття повністю готове до використання, - ДСНС

Дата: 03.02.2023 14:45

Укриття на 450 осіб у Лищі, де нещодавно завершились зовнішні ремонтні роботи, повністю готове до використання.

Таке рішення сьогодні прийняла комісія з огляду стану готовності захисної споруди цивільного захисту Луцького районного управління Державної служби надзвичайних ситуацій під час виїзної наради.

Начальник сектору цивільного захисту Луцького районного управління майор служби ЦЗ Юрій Сергійович Дмитрук та головний фахівець сектору цивільного захисту цього ж управління, старший лейтенант Роман Юрійович Андрієвський, разом із заступником Підгайцівського сільського голови Олександром Бляшуком та представницею Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Тетяною Павлович, оглянули приміщення укриття, перевірили документацію та прийняли рішення скласти акти про повну готовність приміщень для цивільного захисту населення. До роботи комісії залучили представника Луцької окружної прокуратури Владислава Лєбеєдєва, у якості незалежного експерта. З його слів, це одне з кращих протирадіаційних укриттів, яке йому доводилось бачити на власні очі.

До слова, найближчими днями стіни в укритті поґрунтують та пофарбують, аби надати укриттю ще й естетичного вигляду.