Сертифікація вчителів початкових класів 2023: у Підгайцівському Центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбулась мотиваційна зустріч

Дата: 02.02.2023 14:01

У Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради (далі Центр) 1 лютого 2023 року відбувся круглий стіл “Сертифікація учителів початкових класів 2023”.

Захід організували з метою формування команди педагогів, які налаштовані на особистісно-професійний розвиток, які стали б амбасадорами якісних змін в освіті, - повідомили на сторінці Центру у мережі Фейсбук.

Спікерами мотиваційної зустрічі були педагоги, які успішно пройшли сертифікацію :

☑️Світлана Савюк, педагогиня початкових класів Піддубцівького ліцею Підгайцівської сільської ради;

☑️Тетяна Лихач, педагогиня Хорлупівської гімназії Підгайцівської сільської ради;

☑️Тетяна Гаврилюк, педагогиня початкових класів Піддубцівького ліцею Підгайцівської сільської ради.

В ході зустрічі, своїм власним досвідом участі у сертифікації поділилася Валентина Козак з Романівського ліцею.

Також, учасники круглого столу говорили про всеукраїнський конкурс “Учитель року - 2023”, де у номінації “Початкова освіта” своїм досвідом поділилася Світлана Вознюк, педагогиня Підгайцівського ліцею.

"Сертифікація педагогічних працівників - це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання. Бажаємо успіхів усім педагогам, які вирішили долучитися до активної вмотивованої професійної спільноти сертифікованих вчителів, готової до трансляції кращих освітніх ідей та практик", - підсумувала директорка Центру Світлана Зінкевич.