Оголошення про скликання 25-ї позачергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 31.01.2023 16:16

Двадцять пята позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання відбудеться 03 лютого 2022 року о 14.00 годині у приміщенні Підгайцівської сільської ради.

На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової  двадцять  п’ятої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Звіт сільського голови про роботу Підгайцівської сільської ради за підсумками 2022 року.
  3. Про преміювання Підгайцівського сільського голови на 2023 рік.
  4. Про виконання бюджету сільської територіальної громади  за 2022 рік.
  5. Про затвердження розпоряджень сільського голови в міжсесійний період.
  6. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади  на 2023 рік» від 23.12.2022 № 24/2.
  7. Про затвердження видів суспільно- корсних  робіт та перелік об’єктів для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт у 2023 році.
  8. Про затвердження переліку видів громадських робіт та переліку  об’єктів на яких  засуджені будуть відбувати даний вид покарання у 2023 році.
  9. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів  на території Підгайцівської сільської ради на 2023 рік.
  10. Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Підгайцівської  територіальної громади.
  11. Про внесення змін до Програм Підгайцівської сільської ради.
  12. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради від 23.12.2021 №13/11 «Про  затвердження структури та чисельності апарату Підгайцівської сільської ради та її виконавчих органів».
  13. Про надання дозволу на розроблення проектно кошторисної документації.
  14. Про передачу майна комунальної власності Підгайцівської сільської ради.
  15. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.
  16. Про затвердження детального плану території.
  17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
  19. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для передачі в приватну власність.
  20. Про затвердження  експертної грошової оцінки для викупу земельної ділянки.
  21. Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  22. Про затвердження технічної документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
  23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою для продажу права оренди на земельних торгах.
  24. Про оренду земельної ділянки .
  25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкикомунальної власності (цільове призначення якої змінюється), яка перебуває на праві постійного користування в КП «Луцької ЦРЛ».
  26. Про надання дозволу на укладання договору щодо встановлення земельного сервітуту.
  27. Про надання дозволу на переведення садового будинку у житловий.
  28. Про впровадження місцевої мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) для фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі на вулично-дорожній мережі Підгайцівської сільської ради.
  29. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради № 7/27 від 25.05.2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки у власність.
  30. Про розгляд депутатських запитів.
  31. Різне.