У Хорлупівському старостаті Підгайцівської громади розпочали санітарну обрізку дерев

Дата: 26.01.2023 11:34

У Хорлупівському старостаті Підгайцівської громади працівники КП при Підгайцівській сільській раді на початку тижня розпочали санітарну обрізку дерев.

“Видалення чагарників, самосіву, аварійних та пошкоджених дерев будуть здійснювати  узбіччям дороги між селами Пальче та Хорлупи та у парковій зоні села Хорлупи по вулиці Шлях. Їх стан попередньо обстежила комісія та спеціаліст екологічної служби”, - розповів директор КП при Підгайцівській сільській раді Михайло Котов.

Такі роботи проводяться щороку за зверненням старост громади та на виконання відповідного рішення виконавчого органу сільської ради.