Увага! 26 січня тимчасово буде відсутнє водопостачання у селах Підгайці, Струмівка, Липини

Дата: 25.01.2023 10:39

КП «Луцькводоканал» повідомляє, що 26.01.2023 року з 9:00 год. і до завершення робіт (орієнтовно до 19:00 год.) буде відсутнє водопостачання у правобережній частині річки Стир у зв’язку з аварійною заміною запірної арматури діаметром 600 мм на центральному водогоні ДНС та ліквідацією аварій на водогонах.

А також, у зв’язку з підготовкою водогону до заміни по програмі співпраці з Європейським Інвестиційним Банком.

Через виконання вказаних робіт, тимчасово буде відсутнє водопостачання у споживачів КП «Луцькводоканал» у селах Підгайці, Струмівка, Липини.

У КП наголошують на необхідності завчасно підготувати запаси питної води та перепрошують за тимчасові незручності.