У Борохівському старостаті провели два концерти в підтримку захисників України

Дата: 23.01.2023 11:41

У селі Вишнів, а згодом Борохів Підгайцівської громади 21 січня відбулись Різдвяні концерти в підтримку ЗСУ.

Борохівський  старостат завжди славився талантами та громадянською активністю місцевих мешканців. Тому, за участі гімназії с. Борохів, церковних хорів сіл, аматорських колективів та молоді вдалося не лише показати гарну та насичену концертну програму у двох селах, а й назбирати 13055 гривень на підтримку наших військових.

Дякуємо аматорам сцени, які підтримали ініціативу та допомогли гідно тримати культурний фронт громади.

Українські різдвяні традиції надзвичайно колоритні та неповторні. Підтримуючи їх ми вкотре доводимо, що наша країна вільна, неповторна, соборна та незламна🇺🇦
Разом до Перемоги!