У селі Крупа Підгайцівської громади колядували на підтримку ЗСУ

Дата: 23.01.2023 10:03

10 582 гривень зібрали під час Різдвяного благодійного концерту у селі Крупа Підгайцівської громади.

У будинку культури села Крупа 21 січня відбувся не просто Різдвяний концерт, а справжня подія для людей, які зібралися всім селом, готувалися гуртом, щоб підбадьорити один одного, подарувати гарний настрій.

"Слава Богу, Слава Україні, Героям слава!!" - вигукували зі сцени найменші учасники Крупинського дитсадка та другокласники місцевої гімназії.

Гурт "Браво" не лише колядував, а й щедро сіяв на Перемогу і Мир.

Гучними оплесками та захопленими поглядами глядачі зустрічали колоритний гурт "Кумасі".

На завершення потужним співом віншував Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України "Колос".

Сільський голова Юрій Семенюк привітав присутніх з Різдвяними святами, подякував учасникам та організаторам Різдвяного дійства та побажав Перемоги і Миру в Україні.