У Звірові відбувся Різдвяний концерт у підтримку ЗСУ. ФОТО

Дата: 20.01.2023 15:40

У селі Звірів навіть дощ та відсутність електрики не стали на заваді благодійності.  У місцевому будинку культури відбувся різдвяний концерт у підтримку ЗСУ.

Допис про це розмістив на своїй сторінці заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

Місцеві аматори співали колядки, сучасні пісні про війну, директорка будинку культури та знана в громаді поетеса Леся Бондар пересипала виступи віршованими патріотичними замальовками, декламувала власні вірші.

Додали українського колориту солістки вокального колективу народної пісні «Терниця» із села Веснянка, радували слух різдвяні піснеспіви Церковного хору Храму Воскресіння Христового ПЦУ с.Звірів, а на завершення глядачі та артисти спільно заспівали «Нова радість стала».

Під час концерту вдалося зібрати 4440 гривень. Після фінального концерту у Підгайцях, працівники Центру культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради, підіб'ють підсумки усіх концертів та оголосять на які потреби направлять зібрані для ЗСУ кошти.