18 січня у селі Лище відбулась мотиваційно-інформаційна зустріч для мешканців громади - потенційних грантоотримувачів з представниками проєкту SEED, який реалізується на Волині за фінансової підтримки уряду Канади та у партнерстві з гуманітарною французькою неурядовою організацією ACTED.

На зустрічі був присутній Олександр Бляшук - заступник Підгайцівського сільського голови, начальниця відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради Катерина Голубович, старости громади, зацікавлені мешканці.

Фахівці проєкту SEED Ірина Гапотченко, Вікторія Голікова та Анастасія Михайлова презентували присутнім програму конкурсу "Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення та розвитку" та відповіли на всі питання, які стосувалися умов участі, вимог до заявки, термінів подачі та умов наступної реалізації грантових заявок, які пройдуть конкурсний відбір.

Ірина Гапотченко наголосила на тому, що розпочато прийом грантових заявок за двома напрямками: самозайнятість для забезпечення потреб сім’ї та мікропідприємництво з метою отримання доходу.

Заявлена сума гранту від 30000 до 60000 гривень, а заявки на отримання прийматимуться до 23:59 (за київським часом) 28 лютого 2023 року.

Деталі участі, умови, електронні варіанти програми та заявок шукайте у матеріалі за посиланням: https://pidgayci-gromada.gov.ua/news/1674120184/

#SEED #EconomicSecurity #EconomicGrowth #GenderEquality