Вітаємо призерів творчого конкурсу «ДОБРО І МИЛОСЕРДЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

Дата: 18.01.2023 15:45

У листопаді-грудні  КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради проводив конкурс серед учнів ліцеїв та гімназій Підгайцівської громади у віці від 7 до 17 років.

Молоді майстри та майстрині готували творчі роботи (малюнки, вишивки, декупаж, ліплення, моделювання, оригамі тощо).

Тематику конкурсу присвятили народно-обрядовим святам зимового циклу, національним традиціям, українській родині, дитячим мріям та бажанням.

Проявивши неабияку фантазію, діти створили неймовірні вироби - яскраві, колоритні та неповторні.

Члени конкурсної комісії відзначили та нагородили цінними подарунками наступних учасників конкурсу:

• Будчук Христину, с. Крупа;
  • Будчук Юстину, с. Крупа;
  • Пархомчука Михайла, с. Романів;
  • Гетманчук Варвару, с. Романів;
  • Степанчука Тимофія, с.Звірів;
  • Довгаль Каріну, с. Борохів;
  • Вітковську Тетяну, с. Пальче;
  • Мілько-Панасюк Іллю с. Романів;
  • Гуртківців БК с. Липини.

Дякуємо всім, хто приймав участь, вітаємо призерів. Талановиті діти громади, нашої України - їм належить майбутнє, яке неможливо побудувати без постійного духовного, творчого і освітнього розвитку у дусі патріотизму та плекання українських традицій та звичаїв.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису100Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису