Як змінилась гардеробна одного зі спортивних залів села Підгайці вирішив показати заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь. Після ремонту та різноманітних доопрацювань приміщення зможе слугувати найпростішим укриттям для мешканців села та учнів ліцею.

Приміщення, яке багато років не використовувалось за призначенням і більше було схоже за склад непотрібних речей, за 2 місяці перетворилося на просторі кімнати з душовими та вбиральнями, з якісним освітленням, водовідведенням та вентиляційною системою.

Будівельники кажуть, що звільняючи приміщення до початку ремонтних робіт, вивезли 3 камази мотлоху. Нині ж в укритті облаштували кілька кімнат, які слугуватимуть роздягальнями, окремо для дівчаток, і окремо для хлопчиків, поруч з ними - окремі туалети та душові, збільшили кількість розеток, вирівняли стіни, обклали їх сучасною облицювальною плиткою, зробили запасний вихід, а зараз завершують облицювання входу та сходів до на пів підвального приміщення.

За кілька днів тут приберуть залишки будівельного пилу та відновлять заняття у спортивній залі.

"Від ідеї до реалізації через різні бюрократичні моменти минуло майже 2 роки. Однак тішить те, що ми рухаємося у правильному напрямку і поступово покращуємо умови у комунальних закладах Підгайцівської громади", - резюмував Леонід Гроголь.