Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді формує резерв

Дата: 17.01.2023 15:43

Дорогі мешканці громади, молодь!

Звертаємо вашу увагу, що доступна гугл форма для формування претендентів у члени Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді.

Голова ради Ольга Кобилянська повідомила, що форма активна за посиланням: https://forms.gle/dhdWWPnyE7Cp7dqN8 і всі охочі молоді люди можуть її заповнити.

"Ми формуємо резерв ініціативної молоді, яка має намір долучатись до наших заходів, обговорень, співпраці, готові вислухати та спільно працювати над креативними ідеями", - прокоментувала голова Молодіжна рада при Підгайцівській сільській раді.