У Підгайцівській громаді тривають благодійні різдвяні концерти

Дата: 16.01.2023 16:07

41155 гривень в підтримку військовим віддали на донати мешканці громади, учасники та гості різдвяних концертів, які проходили 15 січня у селах Хорлупи, Пальче, Романів та Гаразджа.

Благодійні різдвяні дійства відбувалися у сільських будинках культури та клубах, а у селі Хорлупи на сцені місцевої гімназії.

Юні артисти - учасники хореографічних та вокальних колективів дивували глядачів яскравими танцювальними та вокальними композиціями.

На кожній зі сцен потужним співом та змістовними піснями порадували гостей солісти Заслуженого народного ансамблю пісні та танцю України "Колос".

До різдвяних віншувань долучились, також священнослужителі громади.

Глядачі, перейнявшись патріотичною атмосферою, гучно аплодували, наспівували знайомі до болю мотиви пісень, а у де яких гостей на очах з'являлися сльози.

Учасник різдвяного концерту у селі Гаразджа, учень 3 класу місцевої гімназії Ігор Мельник передав на підтримку військових 1800 гривень. Ці кошти хлопець назбирав, колядуючи та посіваючи на різдвяні свята. Батьки підтримали таку ініціативу свого сина, який є досить активним, свідомим хлопчиком, справжнім патріотом України.

Валентин Приходько - заступник Підгайцівського сільського голови подякував присутнім за їх вклад у мир, спокій і незалежність нашої України.