10 січня Поліцейські офіцери громади звітували про свою роботу за 2022 рік під час засідання виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради.

Звіт про роботу присутнім членам виконкому представив Микола Толстіхін спільно з Олександром Остапчуком та Дмитром Грибом.

В залі засідань був, також, присутній заступник начальника сектору взаємодії з громадами Геннадій Сищук.

Офіцери розповіли, що забезпечують правопорядок у 20 населених пунктах громади, де проживає близько 27 тисяч мешканців з урахуванням ВПО.

За 12 місяців 2022 року місцеві шерифи прийняли 217 викликів по лінії 102 та розглянули 287 матеріалів звернень громадян.

Було перевірено 49 осіб, що вчиняють домашнє насильство, відвідано 27 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Профілактично-роз’яснювальна робота у сфері громадської безпеки велася у 15 навчальних закладах громади.

Поліцейськими було виявлено 48 порушень норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів.

Представлена статистична інформація щодо результатів профілактичної роботи у сфері громадської безпеки у порівнянні з показниками минулого року засвідчила підсилення забезпечення порядку щодо протидії порушення правил торгівлі алкоголем і тютюновими виробами, виготовлення та зберігання самогону та апаратів для його виробництва, розпивання алкоголю у заборонених законом місцях та дрібного хуліганства.

За період 2022 року було зафіксовано 329 порушень правил дорожнього руху.

Загалом за результатами накладених штрафних санкцій бюджет громади за 2022 рік поповнився на 74 478 гривень, що вдвічі перевищує показник минулого звітного періоду.

По завершенню звіту поліцейських офіцерів, сільський голова Юрій Семенюк зазначив про суттєве покращення ситуації із забезпечення правопорядку у громаді та висловив свою підтримку безпекового розвитку громади у майбутньому.

Геннадій Сищук подякував сільському голові за співпрацю та відзначив високий рівень довіри громадян до поліції у Підгайцівській громаді.