Понад 1000 окопних свічок до кінця 2022 року вдалося передати нашим захисникам у напрямках Харкова, Куп'янська, Бахмута, Миколаєва.

Наприкінці жовтня у Підгайцівській громаді була оголошена акція зі збору матеріалів для виготовлення окопних свічок.

Всім небайдужим мешканцям ми пропонували приносити у заклади культури громади матеріали: бляшанки, залишки парафіну, гофрований картон, віск.

Завдяки спільній праці КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту", працівників Липинського старостинського округу Підгайцівської сільської ради, небайдужих наших мешканців, пасічників, які надавали віск, колективів закладів освіти, школярів громади, які приносили у ліцеї та гімназії матеріали, прихожан та настоятелів церков, які робили свічки самотужки чи надавали матеріал - понад 1000 свічок передали нашим захисникам у найгарячіші напрямки.

Також, за кошти жителів Липинського старостинського округу було куплено 100 кг парафіну.

Дякуємо всім, хто наближає Перемогу, допомагаючи нашим воїнам освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітися чи приготувати їжу.

Зима набирає обертів, тож потреба в окопних свічках для захисників величезна. По святах в кожного вдома залишаються бляшанки. Не викидайте.  Збирайте в кого можна і несіть у клубні заклади громади.

Акція зі збору матеріалів триває. Окопна свічка - чудовий винахід, що допомагає військовим у холодних умовах війни.