"Христос народився! Славімо його": священнослужителі привітали сільського голову Юрія Семенюка та працівників сільської ради з Різдвом Христовим

Дата: 09.01.2023 09:40

Ранок 9 січня у Підгайцівській сільській раді розпочався різдвяними колядками і віншуваннями.

Священнослужителі привітали сільського голову Юрія Семенюка та працівників сільської ради з Різдвом Христовим.

"Христос народився! Славімо його", - розпочав своє вітальне слово декан Успенського округу Луцького районного деканату протоієрей Андрій Мовчанюк.

"У кожного українця сьогодні в серці одна мрія і одне бажання, до якого ми упевнено ідемо: так, як вранці 24 лютого, коли ми прокинулися і не вірили, що почалася війна, хай наблизиться той ранок, коли ми прокинемось і почуємо, що Перемога.

І будемо сповіщати про неї один одному і тішитись. Хай впевнено Перемога прийде для України, а ми всі працюватимемо і все робитимемо для того."