Різдвяні віншування керівництва Підгайцівської громади

Дата: 06.01.2023 10:10

Дорогі мешканці Підгайцівської громади! Щиро вітаємо вас з Різдвом Христовим.

У це світле свято хочу побажати бачити більше позитиву в навколишньому світі, знаходити все добре в людях, дарувати надію близьким і впевнено йти до мети, щиро вірити та ніколи не забувати про просте людське щастя.

Бажаю цінувати все, що у вас є і насолоджуватися кожною миттю життя.

Нехай це чарівне свято наповнить ваше життя світлом, надією на перемогу, теплом, радістю та усілякими гараздами.

Бажаємо усім родинам миру, добра, достатку та сімейного затишку.

У Різдвяний святвечір від щирого серця бажаємо, щоб збулися всі добрі надії й світлі мрії, щоб чудове свято подарувало велику радість, щоб для щасливого життя не було ніяких перешкод.

Здоров'я і миру, достатку і віри. Мирного Різдва!

З найкращими побажаннями Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, депутати та колектив Підгайцівської сільської ради