В амбулаторіях Підгайцівської громади впроваджують обов’язковий попередній запис до лікаря. ТЕЛЕФОНИ

Дата: 03.01.2023 13:20

«У 2023 році пацієнти амбулаторій Підгайцівської громади без попереднього запису обслуговуватись не будуть!», - про це повідомили на сторінці Підгайцівського центру первинної медико-санітарної допомоги у Фейсбуці.

Аби потрапити на плановий огляд до лікаря або отримати щеплення пацієту потрібно напередодні, не пізніше 15.00, записатися на прийом за телефоном своєї амбулаторії або фельдшерського пункту:
Підгайцівська АЗПСМ 0950133192

Лищенська АЗПСМ - 0950165215

Струмівський ФП  - 0950165217

Піддубцівська АЗПСМ - 0668320109

Так само можна записатись і отримати консультацію on-line на сайті Медпортал https://medportal.ua/#/

За словами медиків, це дуже зручно і для лікаря, і для пацієнта, оскільки можна записатися на певний час у визначений день до лікаря. Ніхто не намагатиметься потрапити у цей час у кабінет до лікаря, не відволікатиме його та не перебиватиме прийом.

Як наслідок - лікар приділить пацієнту максимум уваги та зафіксує звернення в медичну інформаційну систему, тим самим виконавши вимоги НСЗУ.

Попри те, що схема роботи за попереднім записом дуже дієва, не усі пацієнти готові її дотримуватись.

У медичному центрі обурюються: «Що ж відбувається насправді?
Люди, які записатись до лікаря і прийшли на визначений час, тобто вчинили згідно правил медзакладу, вислуховують обурення та образи людей, які хочуть потрапити на прийом поза чергою. Лікар у цій ситуації часто змушений виступати арбітром. Всі знервовані, бо витрачають багато енергії на негатив.

Чомусь в салоні краси, ЦНАПі, сервісних центрах, приватних медичних закладах, в стоматологічних клініках всі громадяни розуміють, що можна потрапити до спеціаліста на визначений час.

Що ж не так з нашою сільською медициною?
Екстреними випадками займається служба Екстреної медичної допомоги, виклакати допомогу можна за тел 103.

Планові звернення потребують запису! Огляди дітей до 1 року, вакцинація потребують запису! У 2023 році пацієнти без попереднього запису обслуговуватись не будуть! Неможливо надати якісну послугу в хаосі», - йдеться у дописі.