На футбольному чемпіонаті у Підгайцях зібрали 9 тисяч гривень для ЗСУ. ДЕТАЛІ

Дата: 03.01.2023 12:00

За кошти, які були зібрані у селі Підгайці під час футбольних матчів Чемпіонату Луцького району, відремонтують авто для військового з Лища.

Про це повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук.

Збір коштів відбувався під час благодійного Чемпіонату з футболу Луцького району. За кілька ігор, які організувала Федерація футболу Луцького району на стадіоні у селі Підгайці, вдалось зібрати майже 9000 гривень.

Зі слів Олександра Бляшука, оскільки на ремонт автомобіля для військового, який найближчим часом повертатиметься у зону бойових дій, потрібно набагато більша сума, вони з друзями візьмуть ці витрати на себе.

Він подякував усім любителям футболу, які кидали у скриньку гроші, аби підтримати ЗСУ.