Автомобіль Mercedes VITO, який придбали працівники Підгайцівської сільської ради власним коштом, найближчим часом поїде на фронт.

Посадовці підписали документи про передачу придбаного для потреб Збройних сил України автомобіля для потреб одного із підрозділів 14-ї окремої механізованої бригади.  Автівку планують доправити у зону бойових дій на початку січня.

Заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь розповів, що автівку знайшли та придбали у Польщі, а на Волині пофарбували та замінили несправні та зношені деталі.

Вартість автівки та ремонтних робіт більше 100 000 гривень. Цю суму зібрали працівники апарату Підгайцівської сільської ради, разом із старостами та працівниками комунальних закладів громади. Ще 15 тисяч гривень на автомобіль додали  із коштів, які лишилися після придбання тепловізора, на який збирали гроші під час благодійного ярмарку у селі Лище, який організували місцеві мешканці та керівники релігійних громад села.

Директор Крупівської гімназії та волонтер Мирослав Філозоф зазначив, що аби довантажити автомобіль різноманітними корисностями для військових, волонтери Підгайцівської громади збирають сухпайки та інші продукти харчування, які не потрібно готувати, теплі шкарпетки, окопні свічки.