УВАВГА: ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 28.12.2022 16:00

УВАВГА! ПРАЦЮЮТЬ ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ!

З метою своєчасного отримання та оперативного реагування на факти корупції та інших ганебних вчинків у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області функціонують спеціальні телефонні лінії та електронна скринька для повідомлень.

Якщо у вас є достовірна інформація про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції” або вчинення інших правопорушень працівниками Луцького районного управління та 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертайтесь за телефонами: (0332) 777-611, (067) 811-05-06, szvk@vl.dsns.gov.ua .

Також ви можете звернутись листом або особисто за адресою: 43020, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6. Приймання повідомлень на «телефон довіри» та «електронну пошту довіри» здійснює сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Волинській області.