28 грудня освітяни Підгайцівської громади зібралися в залі засідань сільської ради на розширену колегію відділу освіти, культури молоді та спорту, щоб підбити підсумки минулого та обговорити готовність до нового 2023 року.

У роботі колегії взяли участь: начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Жанна Скороход, спеціалісти відділу, директори ЗЗСО, ЗДО, комунальних закладів освіти та установ громади.

Підбиваючи підсумки роботи освітньої галузі за минулий рік, Жанна Скороход зауважила, що, працюючи в умовах пандемії та воєнного стану, педагогічні колективи показали гарні результати у професійній, дослідницькій діяльності, навчальних та творчих досягненнях вихованців.

Начальники структурних підрозділів відділу освіти, культури молоді та спорту, зокрема КЗ "Центральна публічна бібліотека Підгайцівської сільської ради", КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту", КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" та спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту у своїх доповідях проаналізували результати роботи та окреслили напрямки і пріоритети в організації діяльності у 2023 році.

Особливу увагу звернули на реалізацію стратегії національно- патріотичного, військово - патріотичного виховання дітей та молоді, підвищення кваліфікації та саморозвиток педагогів, дотримання вимог до харчування в закладах освіти, формування електронної бази обліку дітей та дотримання ЗУ "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту" в частині інформування громадськості та доступу до публічної інформації.

Жанна Скороход подякувала освітянам за згуртованість, за активну громадянську позицію, адже від самого початку війни усі освітні заклади та працівники освіти згуртувалися та допомагали нашим захисникам та ВПО.