У Піддубцівській амбулаторії влаштували новорічне свято для дітей з розвагами та подарунками. Підготувала його для своїх пацієнтів сімейна лікарнка Ксенія Волкова.

Про це повідомив на сторінці у Фейсбуці заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

З його слів, кабінет педіатра ледве вмістив усіх охочих почути різдяну історію, погратися у вікторину з призами та взяти участь у медичному майстер-класі.

Лікарка в ігровій формі показала діткам, як правильно мити руки і продемонструвала, як насправді мікроби бояться, коли люди миють руки.

Діти із захопленням тицями мильними пальчиками у мисочки з водою та плаваючим на ній меленим перцем і з захватом спостерігали, як уявні мікроби тікають.

Познайомившись та погравшись, маленькі пацієнти, здоров'я яких мами довірили контролювати сімейній лікарці Ксенії Волковій, отримали солодкі подарунки, які для них підготувала лікарка та Леонід Гроголь.

Дітям так сподобались тематичні бесіди з педіатром, що вони домовились під час наступної зустрічі поговорити, як правильно доглядати за зубами і скільки можна їсти цукерок, щоб це не шкодило здоров'ю.