Підгайцівські депутати отримали відзнаку від Державної прикордонної служби України

Дата: 27.12.2022 11:28

Аби відзначити голову Підгайцівської сільської ради Юрія Семенюка та місцевих депутатів, на чергову сесію Підгайцівської сільської ради завітали начальник 6-го прикордонного Волинського загону полковник Сергій Лозінський та офіцер прикордонного загону полковник Серій Котов.

Вони подякували депутатам та посадовцям Підгайцівської сільської ради за сприяння та вагомий внесок у справу захисту інтересів держави на кордоні, зміцнення обороноздатності і розбудови України та вручили сільському голові Відзнаку начальника 6-го прикордонного загону і подяку депутатському корпусу.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, Підгайцівська сільська рада неодноразово підтримувала ЗСУ, сума коштів місцевого бюджету, направлених різноманітну допомогу – понад 11 мільйонів гривень.

Прикордонникам для облаштування державного кордону в межах Волинської області надали фінансову допомогу у розмірі пів мільйона гривень та передали екскаватор Terex та вантажний автомобіль Daf.