Стало відомо хто переміг у ІІ турі конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Дата: 26.12.2022 14:42

Школярі закладів освіти Підгайцівської сільської ради активно долучились до участі в обласному етапі конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт  Всеукраїнської краєзнавчої  експедиції учнівської молоді  «Моя Батьківщина – Україна».

4 роботи були відзначені та нагороджені грамотами у різних напрямках:

«Козацькому роду нема переводу»:

✔️Бєлов Павло, учень 9 класу, Драницький Ілля, учень 8 класу Піддубцівського ліцею (керівник Бєлова Марія Анатоліївна) за роботу «Депортовані за етнічною ознакою»;

«Із батьківської криниці":

✔️Пошукова група «Фольклористи», учнів 9 класу Романівського ліцею (керівник Берднікова Альона Вікторівна) за роботу «Весільна обрядовість жителів села Романів Луцького району».

«Геологічними стежками України»:

✔️Члени клубу «Еколог» Воротнівської гімназії (керівник Щебетюк Тетяна Макарівна) за роботу «Гідрогеологічна експедиція в заплаву Зеленки».

«Географія рідного краю»:

✔️Сергієнко Вікторія, учениця 8-Б класу, учасниця дослідницько-пошукової групи Підгайцівського ліцею (керівник Баран Галина Євстахіївна) за роботу «Погодні примхи. Де дізнатись найточніший прогноз?»;

В обласному етапі конкурсу, також, відзначили педагогічних працівників закладів освіти, які забезпечили високий рівень підготовки краєзнавчо-дослідницьких робіт:

✔️Роботу членів клубу «Еколог» Воротнівської гімназії «Гідрологічна експедиція в заплаву Зеленки», де є дослідження водно-болотного ландшафту в центрі села Воротнів, джерел в заплаві річки та їх вплив на стан русла Зеленки.

✔️ Історію метеорологічної станції та цікаві факти з роботи метеорологів, а також власні дослідження місцевих погодних умов краєзнавців Підгайцівського ліцею у роботі «Погодні примхи. Де дізнатись найточніший прогноз?».

Загалом, на обласний конкурс волиняни надіслали 66 краєзнавчо-дослідницькі роботи. Учасники експедиції проводили пошукову, краєзнавчо-дослідницьку роботу з вивчення історії героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності та державності від козацької доби, періодів Першої та Другої світових війн і за часів Незалежної України, мистецьких цінностей, традицій, звичаїв українського народу, творчості відомих постатей Волині та природи рідного краю.

Щиро вітаємо призерів обласного етапу конкурсу та їх наставників з перемогою❗

Дякуємо за вашу роботу та активну громадянську позицію🇺🇦❗