24 грудня в останню путь провели захисника України Павла Демчинського

Дата: 24.12.2022 16:48

"Героїчно загинув, закривши собою побратима", - таку звістку отримали рідні Павла Демчинського, невдовзі після подій 18 грудня поблизу східної околиці міста Бахмут Донецької області.

В результаті ворожого артилерійського обстрілу,  відважний захисник з Вишнева отримав несумісне з життям поранення.

Зі слів близьких, Павло Демчинський був справжнім патріотом України, який любив свою Батьківщину і від перших днів повномасштабного вторгнення пішов у центр комплектування.

Вірний військовій присязі воїн відчайдушно боронив Україну, захищав  безпеку населення та інтереси держави на війні.

Надвечір 23 та 24 грудня у будинку культури села Піддубці було людно.  Тут українці прощалися з воїном.

Біль, сум невимовної втрати сина, батька двох дітей,  щирого безвідмовного друга, відважного побратима, доброго односельчанина та тривала нездатність усвідомити, що Павло загинув....- загинув Герой.

Священнослужителі провели
Чин похорону, спільно з парафіянами помолилися за душу Павла Демчинського.

Далі траурна хода прямувала до Церкви Апостолів Петра і Павла села Піддубці, де продовжили поминальні молитвоспіви.

Поховали захисника на місцевому кладовищі у Піддубцях.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису​​​​​Вічна пам'ять та шана герою! Герої не вмирають!