23-24 грудня Україна прощатиметься з загиблим військовим Демчинським Павлом Віталійовичем

Дата: 23.12.2022 09:28

У зв’язку із загибеллю військовослужбовця Демчинського Павла Віталійовича, жителя села Вишнів Підгайцівської громади під час бойових дій військової агресії росії проти України та його похованням 23, 24 грудня в громаді оголошено Дні жалоби.

Приспущені Державні Прапори України на будинках і спорудах, заборонено проведення розважально - концертних заходів.

Повідомляємо, що автомобіль "На щиті", сьогодні 23 грудня небайдужі волиняни можуть зустрічати у селі Піддубці Луцького району орієнтовно з 12:00. Чин похорону відбудеться завтра, 24 грудня у селі Піддубці.

"Сьогодні об 11.30 біля БК с. Піддубці збираються автомобілі з прапорами і виїзджають до Звірівського лісництва, щоб приєднатися до жалобного кортежу. Хто може - виїзджайте, виходьте на вул. Київську. Кортеж зупиниться біля батьківської хати і рухатиметься далі на Луцьк. Орієнтовно в Піддубцях 12 - 12.30", - закликають односельці воїна.

Вічна пам'ять та шана, Герої не вмирають!