У Підгайцівській громаді встановили патріотичну новорічну ялинку. ВІДЕО

Дата: 22.12.2022 14:00

Цьогоріч головну ялинку громади у центрі Підгайців вирішили декорувати прикрасами в патріотичному стилі та жовто-синіх кольорах, як символ незламності українців.

Усі іграшки виготовили власноруч колективи та вихованці закладів освіти, культури громади та відділи сільської ради.

Через економію електроенергії від використання ілюмінації відмовились.

Верхівку ялинки прикрасили тризубом, який дбайливо виготовили на уроці трудового навчання учні Підгайцівського ліцею.

Патріотичну красуню прикрашали працівники комунального підприємства та сільської ради.

Цьогоріч на головну ялинку громади не витрачали коштів, адже штучне дерево придбали минулого року, а усі іграшки власноруч виготовили меценати.

"Щиросердно дякуємо усім, хто підтримав нашу акцію на створення патріотичної іграшки як символу незламності та ідентичності. Дякуємо за вашу творчість, за таку красу, за активну громадянську позицію", - поділилася своїми враженнями директорка КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук.