Команда з Підгайцівської громади потрапила у четвірку найсильніших та вийшла до фіналу обласних змагань XХVIII Всеукраїнського турніру юних хіміків.

Дата: 20.12.2022 15:01

19 грудня у Підгайцівській сільській раді команда школярів з освітніх закладів громади перемогла учнів з Боратинської та Любомльської ТГ та вийшла до фіналу обласного турніру.

1/4 змагань юних хіміків проходила в онлайн-форматі з використанням платформи Zoom.

Підгайцівську громаду у турнірі представили найсильніші учні під керівництвом Ольги Вахно.

Склад команди та їхні керівники:

✔️Купіч Уляна (Піддубцівської ліцей)- керівник Купіч Лілія Анатоліївна;

✔️Путінцева Владлена та Сирота Олександра (Липинський Ліцей) - керівник Філіпчук Валентина Вікторівна;

✔️Величко Юрій (Лищенський Ліцей) - керівник Власюк Анастасія Віталіївна;

✔️ Кашицький Дмитро (Підгайцівський ліцей) - керівник Вахно Ольга Федосіївна.

В процесі змагань учні презентували 15 складних турнірних задач, які не мають типового розв'язання та вимагають інтелектуального підходу, вміння комунікувати, відстоювати свою позицію.

В ході турніру школярі перебували у ролі опонентів, доповідачів та рецензентів, адже турнір юних хіміків є командно-особистісним змаганням, де у "хімічному бої" вони розв’язують складні завдання та переконливо захищають свої рішення у науковій дискусії.

З перемогою у півфіналі обласних змагань та напередодні різдвяно-новорічних свят талановитих школярів солодкими подарунками привітав Леонід Гроголь - заступник Підгайцівського сільського голови та побажав молоді і їх наставникам не зупинятися на досягнутому, нових звершень та невпинного розвитку.