Увага! ВПО Підгайцівської громади можуть зареєструватися у програмі грошової допомоги «Людина в біді»

Дата: 16.12.2022 14:15

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам

реалізусться чеською гуманітарною організацісю

«Людина в біді» за фінансової підтримки американського народу

!Для набувших статусу внутрішньо переміщених осіб внаслідок поточного воєнного конфлікту (з лютого 2022) та проживаючих в м. Луцьк, Боратинській, Підгайцівській, Торчинській територіальних громадах

Для того, щоб зареєструватися у програмі грошової допомоги, необхідно прийти за адресою:

вул. Лесі Українки, 35 (приміщення ЦНАП) або вул. Ковельська, 53 ( 3-й поверх актова зала Луцької районної ради)

Графік роботи: пн.-чт. з 9.00 до 16.00, пт. з 9.00 до 15.00 (сб.-нд. – вихідні)

Термін реєстрації: 21.12.2022 – 28.12.2022 (може бути подовжено)

Один член сім’ї реєструє всіх інших членів родини. Для реєстрації потрібно надати інформацію з оригіналів документів, зокрема:

• паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) кожної особи, яка реєструється;
  • довідка ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО (якщо є в наявності);
  • в разі вашого бажання отримати виплату на картку - номер IBAN рахунку (sms або документ з банку).

Найуразливіші домогосподарства будуть відібрані для отримання допомого в розмірі

2220 грн на місяць на кожного члена родини продовж 3 (трьох) місяців одним грошовим переказом через ощадбанк або на банківський рахунок.

Реєстрація не гарантує отримання допомоги

Пріоритет надаватиметься ВПО, які відповідають наступним критеріям уразливості:

• Багатодітні сім’ї;
  • Сім’ї з дітьми, що очолює 1 батько (мати)/опікун – з іншим батком/опікуном родина розлучена через воєнний конфлікт;
  • Сім’ї з людьми похилого віку (60+);
  • Одинокі люди/одинокі літні люди (60+);
  • Вагітні жінки;
  • Люди з інвалідністю;
  • Особи з хронічними захворюваннями;
  • Особи з важкими фізіологічними станами;
  • Сім’ї, що втратили члена сім’ї через воєнні дії;
  • Особи, які отримали поранення/втрату кінцівок через воєнні дії;
  • Інші вразливі категорії.

Обробка даних після реєстрації триватиме не менше місяця. Якщо ваше домогосподарство буде відібрано для отримання грошової допомоги, ви отримаєте SMS повідомлення від організації «Людина в біді» та від банку. Якщо ні – ви будете проінформовані через SMS повідомлення від організації «Людина в біді».

Залишити відгук про процес реєстрації, якість виконання програми та поставити інші питання можна звернувшись на безкоштовну гарячу лінію 0 800 210 174 (пн.-пт. з 9.00 до 17.00) або надіславши лист на електронну адресу hotline.ukr@peopleinneed.net