Триває відбір громад для участі в грантовій програмі проєкту SEED: у Підгайцях відбулась презентаційна зустріч

Дата: 16.12.2022 11:53

15 грудня фахівці проєкту SEED Ірина Гапотченко та Вікторія Голікова зустрілися з посадовцями Підгайцівської сільської ради, щоб презентувати активності, які невдовзі будуть реалізовуватись в рамках проєкту SEED у Волинській області.

Під час зустрічі  сторони надали одна одній інформацію, необхідну для налагодження співпраці та окреслили такі її пріоритети:

✔️Гранти на самозайнятість;
✔️Навчання в сфері IT;
✔️STEM освіта;
✔️Створення центрів ділового спілкування.

Метою активностей, які планують реалізовувати в рамках проєкту SEED є забезпечення розширення економічних можливостей жінок для відновлення та розвитку. В пріоритеті - ВПО та малозахищені верстви населення.

ℹ️Проєкт реалізується за фінансової підтримки уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади, у партнерстві з гуманітарною організацією ACTED

#SEED #EconomicSecurity #EconomicGrowth #GenderEquality