Найактивніші читайлики Липинської бібліотеки отримали солодкі подаруночки

Дата: 16.12.2022 09:00

Найактивніші відвідувачі Липинської бібліотеки у 2022 році отримали до Святого Миколая солодкі подаруночки.

Про це розповіла завідувачка бібілотеки Неоніла Йосипівна Пастощук.

Упродовж року діти не лише активно читали та відвідували бібліотеку, а й брали участь у різноманітних конкурсах, майстер класах, розвагах, які ініціювали у книгозбірні. Ось і сьогодні дехто із юних відвідувачів приніс малюнки з своїм улюбленим зимовим чарівником.

Директорка книгозбірні подякувала дітям за любов до книги та побажала мирного нового року, радісного дитинства та здійснення усіх мрій.

Подарунки для дітлахів підготувала депутатка Підгайцівської сільської ради Світлана Зінкевич. Вона теж привітала дітлахів з прийдешніми святами та наголосила на користі від читання, зазначивши, що це заняття чудово розвиває уяву та робить діток розумнішими.

Приємний сюрприз додав дітям настрою, то ж вони обравши нову книгу для читання, поквапились додому.