300 банок суміші для дітей віком від 1 до 3 років отримала Підгайцівська сільська рада в рамках співпраці з Громадянським Рухом "CВІДОМІ" та їхніми американськими партнерами Global Empowerment Mission, All Hands and Hearts та Good360.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько розповів, що перші 150 банок дитячої вже передані, згідно з заявками залишеними на сторінці Підгайцівської громади та у Гугл-формі, яку розробили організатори благодійної ініціативи. Дитячу суміш продовжуватимуть видавати на вимогу до закінчення залишків.

«Дитяче харчування можуть отримати усі мешканці Підгайцівської громади, які мають дітей такого віку та мають потребу у дитячому харчуванні не залежно від того, чи мають вони якісь пільги. Ми живемо у часи війни і родини, які виховують малюків, потребують підтримки. Ми щиро вдячні благодійним організаціям, які співпрацюють із Підгайцівською сільською радою та залучають мешканців громади до різноманітних ініціатив», - зазначив посадовець.

Про наявність суміші можна уточнити за телефоном 0979495349 та отримати її - у відділі соціального захисту Підгайцівської сільської ради або у старостатах.