У Підгайцях завершують ремонт ще одного найпростішого укриття. ФОТО

Дата: 16.12.2022 08:00

У Підгайцівській громаді йде до завершення ремонт в укритті одного із спортивних об’єктів на території ліцею.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив заступник Підгайціського сільського голови Леонід Гроголь.

Колишні роздягальні та душові, які вже багато років не використовувались за призначенням, завдяки ремонтним роботам перетворюються на найпростіше укриття з новими вбиральнями, душовими, освітленням, вентиляцією та міцними металевими дверима.

Використовувати його зможуть під час небезпеки учасники спортивних тренувань та учні ліцею, який знаходиться неподалік.

Після завершення робіт Підгайцівська сільська рада розгляне можливість відкриття нових спортивних гуртків для дітей та дорослих. До цього тут були заняття із дзюдо.

Тут вже пробили додатковий вихід, зробили перепланування кімнат, поштукатурили та вирівняли стіни та стелю, проклали електропроводку, укладають плитку.

Попереду - монтаж вентиляційних шахт та встановлення вентиляторів, фарбування поверхонь, установлення трубопроводів водопостачання та каналізації, монтаж унітазів та рукомийників, встановлення світильників.

Роботи планують завершити до кінця року.