Забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді - надзвичайно важлива справа, що є метою конкурсу імені Петра Яцика. 

У ІІІ  (обласному) етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2022-2023 н.р. серед учнів закладів загальної середньої освіти Підгайцівської громади двоє учнів отримали призові місця.

Тож, вітаємо педагогів, учнів та батьків з отриманими досягненнями:

Приходько Софію, ученицю Підгайцівського  ліцею та її наставницю Кінах Галину Віталіівну з ІІ місцем.

Педагогиню початкової школи Борохівськоі гімназії Пащук Людмилу Георгіївна, та її підопічну  Ушканову Тетяну, яка здобула  ІІІ місце серед учнів 3 класів.


 
Також, дякуємо за наполегливу працю всім педагогам та учням, які готувалися та брали участь у конкурсі.

Нагадаємо, що конкурс щороку стартує 9 листопада, у День української писемності та мови. Його засновниками є  Ліга  українських  меценатів та Міністерство освіти і науки України. 
Переможцям підсумкового етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, які продовжують подальшу освіту в закладах освіти України, призначаються щомісячні стипендії Президента України.