Оголошення про скликання 24-ї чергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 13.12.2022 15:35

24 чергова сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 23 грудня 2022 року о 14.00 годині в приміщенні сільської ради.

На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного чергової  двадцять  четвертої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.

2. Про бюджет Підгайцівської сільської ради на 2023 рік.

3. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Підгайцівської сільської ради на 2023-2024 роки та інших Програм Підгайцівської  сільської ради.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період.

5. Про внесення змін до  структури та штатної чисельності КЗ Центр культури, туризму, молоді та спорту  Підгайцівської сільської ради.

6. Про затвердження Положення про порядок  встановлення меморіальних дошок  та пам’ятних знаків на території населених пунктів Підгайцівської сільської ради.

7. Про надання дозволу на облаштування простого укриття в с. Піддубці для шкільного закладу Піддубцівський ліцей Підгайцівської сільської ради.

8. Про списання майна.

9. Про встановлення вартості харчування в закладах освіти на території Підгайцівської сільської ради.

10. Про надання дозволу на розроблення проектно кошторисної документації..

11. Про надання дозволу на переведення садового будинку у житловий.

12. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території.

13. Про затвердження детального плану території.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.

15.  Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для передачі в приватну власність

16. Про оренду .

17. Про розгляд депутатських запитів.

18. Різне.