Без сім'ї і свого роду – немає нації, народу: стало відомо хто став лауреатом обласної акції

Дата: 13.12.2022 11:31

Сьогодні маємо за честь привітати Урбу Сергія, учня Воротнівська гімназія Підгайцівської сільської ради та його керівнцю - Демусь Оксану Богданівну.

Робота учня під назвою «Історія моєї родини в історії країни» визнана лауреатом обласної акції з вивчення власного родоводу, а Сергія нагороджено грамотою комунального закладу «Волинський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради».

Дякуємо учню, його родині та керівнику за гарну роботу, за гідне представлення громади у обласному конкурсі, який покликаний утверджувати сімейні цінності, любов до рідної домівки, батьків та України🇺🇦.