Актив Молодіжної ради Підгайцівської громади взяв участь у форумі активної молоді

Дата: 12.12.2022 12:47

Троє членів молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді отримали нові знання та досвід, що стосувався формування лідерських якостей, оволодіння методикою публічних виступів, основних напрямків адвокації та молодіжної політики.

Захід відбувався 10-11 грудня у м.Луцьк, “Mojo Hall”, за ініціативи Зе Молодіжка Волині.

Народний депутат Валерій Стернійчук подякою відзначив голову молодіжної ради Підгайцівської сільської ради Ольгу Кобилянську за учать у розбудові молодіжної політики, активну громадянську позицію і допомогу в розвитку молодіжного руху в області.

"Форум активної молоді – це класний захід. Ми мали можливість отримати нові знання, інформацію, дізналися про цікаві кейси щодо: інструментів впливу на органи влади, співпраці з органами самоврядування, бізнесом;  отримали навики роботи із громадськістю, також були корисні сесії по темі лідерства та психології публічних виступів. І загалом було цікаво поспілкуватися з представниками молодіжних організацій та рад. Ми провели час приємно і з користю, зарядилися позитивом і познайомилися із крутими людьми", - поділилася своїми враженнями голова молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді Ольга Кобилянська.