У Пальче відбувся круглий стіл, присвячений попередженню насильства в сім'ї та жорстокого поводження з дітьми

Дата: 09.12.2022 11:22

8 грудня у селі Пальче,  в місці компактного проживання сімей ВПО, фахівець із соціальної роботи Підгайцівської сільської ради Оксана Патрай спільно з поліцейським офіцером Підгайцівської громади Дмитром Грибом провели круглий стіл на тему: "Попередження насильства в сім'ї та жорстоке поводження з дітьми".

Під час спілкування обговорили суть, види насильства, надали інформацію куди звертатися потерпілим, щоб отримати прихисток матері з дитиною або батькові з дитиною.

Дмитро Гриб звернув увагу присутніх на наслідки вчинення насильства  та попередив про можливе настання кримінальної відповідальності.

На завершення зустрічі, учасники круглого столу переглянули інформаційний відеоролик, який звернув увагу присутніх на важливість вчасного реагування та попередження  наслідків домашнього насильства, які у показаному прикладі виявилися летальними.

Захід приурочили до всесвітньої акції "16 днів протидії насильству"