У Підгайцівській сільській раді відзначили грамотами до Дня місцевого самоврядування. ФОТО

Дата: 08.12.2022 11:55

Під час 23-ї позачергової сесії Підгайцівської сільської ради сільський голова Юрій Семенюк привітав з Днем місцевого самоврядування та відзначив грамотами за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади депутатів та працівників Підгайцівської сільської ради.

Серед них - депутата Собчука Андрія, який нині у лавах ЗСУ захищає нашу Батьківщину, беручи участь у бойових діях та Тирилюк Тетяну, яка несе військову службу в одному з підрозділів ЗСУ.

"Лише спільними зусиллями ми зможемо зробити все можливе для Перемоги України у війні з агресором та для стабільного розвитку і процвітання нашої громади", - зазначив Юрій Семенюк.

Привітати колектив Підгайцівської сільської ради та депутатів завітав Заслужений ансамбль пісні та танцю України "Колос". Це був перший виступ колективу від початку війни.