Вітання сільського голови Юрія Семенюка з професійним святом - Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2022 10:09

Шановні громадяни, виборці, працівники місцевого самоврядування, депутати!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем місцевого самоврядування.

Цьогоріч цей день, як і всі інші, починаючи з 23 лютого ми відзначаємо по іншому, адже розуміємо, яка величезна відповідальність перед країною, перед нашими військовими та мешканцями громади у складний для країни військовий час лежить на кожному з нас.

Лише спільними зусиллями ми зможемо зробити все можливе для Перемоги України у війні з агресором та для стабільного розвитку і процвітання нашої громади.

Підгайцівська громада є успішним прикладом реформи децентралізації та бачить свій розвиток як самостійної громади зі стійкою та збалансованою економікою, активним і взаємовідповідальним громадянським суспільством, комфортним середовищем для життя та господарської діяльності.

В цей день дякую депутатському корпусу, працівникам сільської ради, які є професіоналами своєї справи, відповідальними, мудрими, які вболівають та співпрацюють для досягнення благополуччя та на розвиток нашої громади. Саме ви, представляючи інтереси громади, забезпечуєте право кожного бути почутим.

Бажаю всім наснаги, сил, здоров’я та нових ідей для процвітання нашої землі!

З повагою!

Сільський голова Юрій Семенюк