Українські військові незламні й нескорені. У День ЗСУ, найкращі вітання і побажання для наших захисників лунали зі сцени концертного залу.

Хореографічні, вокальні, театральні номери талановитих та патріотичних мешканців зігріли серця та дарували приємні відчуття, які нагадали захисникам про переваги мирного життя та затишку, до якого вся країна прагне та неймовірними зусиллями виборює у збройному протистоянні з ворогом.

Щирими емоціями зустрічали захисники номери у виконанні Богдана Чижа "Там біля тополі калина росте ", вокального ансамблю "Браво": "Хочу жити без війни", хореографічну композицію "Враже" у виконанні місцевого танцювального колективу, Анастасію Гаврилюк: "Квітка Розмарія", Оксану Калькову: "Мій край", Тріо БК Липини :"Думи мої, думи", Сергія Лесика:"Віра в майбутнє", Ігора Левчука з піснею "ЗСУ", Вокальний ансамбль "Жива пісня": "Очерет", вокальний ансамбль "Криниченька".

На згадку про чудовий вечір від колективу вчителів та учнів місцевої гімназії хлопцям презентували тепленькі презенти та патріотичні браслети🇺🇦.

Сподіваємось, війна найближчим часом скінчиться нашою спільною Перемогою, ми відстоїмо свою волю і всі житимемо у Мирній, процвітаючій Україні🇺🇦.