Чималу суму на безпілотник зібрали у Липинах. ФОТО. ВІДЕО

Дата: 06.12.2022 11:40

Під час благодійного концерту у Липинському будинку культури, організованого молодими виконавцями за підтримки Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді,  зібрали 10 тисяч гривень на безпілотник для військових.

Попри те, що напередодні зникло світло, концерт відбувся згідно з планом, адже Підгайцівська сільська рада придбала для будинку культури генератор. Тож молоді амбітні виконавці зібрали майже повен зал глядачів, які з’їхалися з усієї Підгайцівської громади.

Артисти виконували свої авторські твори та кавери на відомі сучасні пісні, вражали публіку воєнною лірикою та запальними танцями. Ведучий вечора Роман Скулинець уміло тримав увагу публіки, креативно представляв учасників концертної програми.

Глибокими монологами захоплював Валентин Борзенко, душевними сучасними піснями заворожували Віка Павлів та Андрій Баричук, Іванка Кашицька та лауреатка міжнародних конкурсів Дарія Парфомова.

Драйвовий виступ колективу сучасного танцю «Резонанс» під наставництвом Ірини Кантерук отримав шквал аплодисментів.

Організатори планують зібрані кошти передати на ударний БПЛА "Punisher" через Благодійний фонд "Любарт" (https://www.instagram.com/lubart_charityfnd/... ) для одного з підрозділів ЗСУ, де служить член Молодіжної ради при Підгайцівській сільській раді, житель села Липини.