4 грудня у селі Підгайці відбувся відкритий турнір з дзюдо  «Кубок Підгайцівської сільської ради» серед юнаків та дівчат 2010-2016 років народження. Майже 150 учасників віком від 6 до 12 років з’їхалися із Шацька, Іванич, Ковеля, міста Луцька та Луцького району, аби визначити найвправніших бійців.

У загальнокомандному заліку кубок першості виборола команда фізкультурно-спортивного товариства «Колос», друге місце дісталось вихованцям Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи  (ДЮСШ), третє місце зайняла команда Підгайцівської громади. Її представляли 16 вихованців Романа Качковського, які вибороли 13 нагород та закрили трійку переможців.  Головний суддя змагань - Сакір Олег Борисович.

Турнір відкрили традиційно виконанням Гімну України та хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих у війні українців. Привітали учасників відкритого кубку з початком змагань заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук та керівник «Федерації дзюдо Волині» Віталій Петрович Терешкевич. Вони подякували батькам та тренерам за вклад у розвиток спорту, підтримку дітей у бажанні займатись дзюдо навіть у такі непрості часи та побажали усім реалізувати свій спортивний потенціал у мирній Україні.

Дівчатка та хлопчики змагалися на татамі окремо, у своїх вікових категоріях, та вражали глядачів затятістю до перемоги. Вирували емоції у тренерів та батьків, часом, витирали сльози через спортивні невдачі самі учасники, однак у такій конкурентній боротьбі особливо приємно було отримувати медалі та грамоти переможцям Кубка Підгайцівської сільської ради.

  • Перше місце у своїх вікових категоріях вибороли вихованці Підгайцівського клубу: Чумак Св‘ятослав, 2015 р.н з Підгайців, Юртаєв Олексій (2014р.н) з Лища, Романюк Дмитро (2015р.н.) з с.Підгайці, Курилко Остап (2016 р.н) із с.Підгайці.
  • Друге місце: Чумак Олександр (2015) Підгайці, Якимлюк Кирило (2014) Підгайці, Злотко Марк (2012) Підгайці, Марковський Маркус (2016) Підгайці.
  • Третє місце: Наврусевич Ярослав (2014р.н) з Підгайців, Римша Ганна (2014р.н) Підгайці, Наумчик Христина (2013р.н) Підгайці, Макара Юрій (2012р.н.) Підгайці, Забродський Роман (2012р.н) Підгайці.
  • П’яте місце та спортивний досвід змагань отримали наймолодші вихованці  - семирічні Шелепун Артем з Підгайців, Кушніренко Ілля та Коржик Данило з Лища.

«Мені дуже приємно, що у Підгайцівській громаді активно діє секція з дзюдо. Щоразу радію перемогам дітей та намагаюся усіляко підтримати тренера – Романа Качковського. Я щиро вдячний йому за активну життєву позицію та організацію «Кубка Підгайцівської сільської ради». Попри те, що ми є сільською громадою, до нас приїхали учасники із найбільших міст області та віддалених містечок - і це дуже хороший показник. Я ж, своєю чергою, щоразу шукаю можливості придбати кубки, медалі, аби діти могли яскраво переживати свої перші перемоги в дзюдо і мотивувати їх до кращих майбутніх результатів», - зазначив Олександр Бляшук.