50 сімей ВПО Підгайцівської громади отримали "Пакети турботи" від німецьких благодійників

Дата: 05.12.2022 16:06

Близько 50 сімей ВПО Підгайцівської громади отримали продуктові набори та засоби гігієни від німецьких благодійників під час суботньої зустрічі 3 грудня у Церкві АСД села Підгайці.

Дякуємо Церкві АСД с. Підгайці та їх партнерам з Німеччини Humedica international aid за "Пакети Турботи" для ВПО Підгайцівської громади.

В когось зруйнувався будинок, хтось втратив майно чи зовсім не знає яка ситуація із домівкою, - своїми життєвими історіями та турботами ділилися переселенці з Харкова, Енергодару, Гуляйполя, Краматорська, Херсону Запоріжжя...

Пастор Сергій та організатори зустрічі не лише передали допомогу для присутніх, а й створили приємну дружню атмосферу підтримки та взаємодопомоги.

Дякуємо всім міжнародним волонтерам та благодійникам громади за підтримку. Сподіваємось на найшвидше наближення перемоги та молимося за Мир в Україні